Az utolsó forduló – Kispesti Futsal Bajnokság, U7

Két szép győzelemmel zárta az U7-es korosztály a futsal szezont.Évről évre a Kispesten található Eötvös József Általános Iskola ad otthont a Kispest SE az által kiírt futsal bajnokságnak. Az eseménysorozat május második hétvégéjén zárult az U7-es korosztály számára. Csapatunk a házigazdák két együttesével mérkőzött, félpályán, a játékidő 2×15 perc volt. Az első összecsapáson két különböző erősségű csapat találkozott egymással, sokatmondó, hogy nálunk mindenki gólt tudott lőni. Kezdő hármasunk (Kovács-Steiner-Erdélyi) mellé kiegészülve a két kisebb gombóccal (Botka-Szilasi), akiket Bartalek mester bátran bevetett a nap folyamán, ráadásul “felszántották” a pályát. 17-2 a vége a Kispest II. ellen.
A második összecsapás előtt még eredményhirdetést tartottak szervezők, ami után mindenki aranyéremmel gazdagodott.
A kispestiek negyedik számú csapata ellen borzalmasan kezdtünk, gyorsan 4-5 góllal elhúzott az ellenfél, volt már 1-6, a félidőben 3-8 az eredmény. Innen sikerült fordítani, leginkább a biciklit is remekül tekerő Szilasi Daninak köszönhetően, valamint Steiner Zsolti is meglőtte a maga három gólját. Hátul Erdélyi Zoli biztos lábakon állt, Kovács Máté rombolt, ütközött, a győztes találatot a lefújás előtt Botka Zsombi szerezte. Így 11-10-re sikerült fordítania a fiúknak!

Törökbálinti Focisuli SE – Kispest II. 17-2
Gólszerzők: Kovács Máté(6), Steiner Zsolt(5), Botka Zsombor(3), Erdélyi Zoltán(2), Szilasi Dániel(2)

Törökbálinti Focisuli SE – Kispest IV. 11-10
Gólszerzők: Erdélyi Zoltán(3), Szilvási Dániel(3), Steiner Zsolt(3), Botka Zsombor, öngól

Keret: Botka Zsombor, Erdélyi Zoltán, Kovács Máté, Steiner Zsolt, Szilasi Dániel
Vezetőedző: Bartalek Béla