Az utolsó mérkőzés – Felnőtt

Véget ért a felnőtt futsal szezon az NBII-ben

Remekül kezdték a fiúk a mérkőzést, Rostás Dániel két góljával már a második percben 2-0. A harmadik találatra egy percet kellett várni, aki elkésett a meccs elejéről, el se hitte, mit lát az eredményjelzőn. Aztán kissé lehűlt a mérkőzés, helyzetek itt is, ott is. A vendégek a félidő derekán kétszer megrázták magukat, már csak egy gól volt az előny a szünetre. Vattamány góljával biztonságosnak mondható kétgólos előny, azonban ami a mérkőzés elején a mi három percünk volt, az a tihanyiak oldalán is fellelhető volt. A 34.percben Dévényi Márk három góljával megfordította a találkozó állását és beállította a végeredményt. 5-4 oda, jövőre papíron az NBIII-ban szerepelhet felnőtt együttesünk.

Törökbálinti Focisuli SE – Tihanyi SE 4-5 (3-2)
Játékvezetők: Csirke Rudolf, Horváth Zoltán, Pálfy Éva
Helyszín: Aréna Törökbálint

Törökbálinti Focisuli SE: Szentgyörgyvölgyi – Rostás D., Rostás G., Banu, Vattamány
Cserék: Csöngei, Gergely B.

Tihanyi SE: Jónás – Imreh, Dévényi, Horváth, Kovács
Cserék: Mits, Primusz, Fekete, Németh, Mária

Gólszerzők: Rostás Dániel(3), Vattamány Dávid, illetve Dévényi Márk(4), Imreh Márton

Sárga lap: Mária Máté